30 Mart 2013 Cumartesi

CANLI SKORLAR


Ligi çeyrek finalde Galatasaray oynamaya hakkı vardır uzun bir aradan sonra Şampiyonlar Başarılı performansı, bütün Avrupa'nın dikkatini çekmeye devam ediyor. CANLI SKORLAR Bayern başkanı Uli Hoeness Bundesliga Fanatik yakın gazeteler Mehmet Demircan'a bir dizi için konuştu hakim olduğu açıktır. Galatasaray ve Burak Yılmaz followed memnuniyeti CANLI SKORLAR Alman devi Uli Hoeness başkanı olduğunu, yıldız oyuncu bir açıklama çok fark yaptı. Kim gibi gösterildiği Bundesliga ve Şampiyonlar Ligi bu sezon, Bayern Başkanı Uli Hoeness'in tüm açıklamalar favorilerimden biri, hakim ...

GALATASARAY beni şaşırttı ..
Schalke fasıl Galatasaray bölüm tanışma fırsatı vardı. CANLI SKORLAR O akşam Because're, Arsenal yönetimi. Seni zaman zaman yemek yerken, oyun izlemek mümkün oldu. Kalp 3 Alman ekibi finalde, ama durdurmak istemiyordu. Galatasaray çok iyi bir maç aldı. Çok iyi savaştı. Ben onları kutluyorum.

Şu anda Galatasaray, parayı zaman (gülüyor) ödenir düşünüyorum. CANLI SKORLAR Duydum Çünkü benim sıkıntı ödemeler oluşturmaktadır. Hırs ve Galatasaray Schalke maçındaki mücadele ve ben şaşırdım arzusu. Resmi oturma ve iyi organize edilmiş bir dizi verdi. Büyük bir iş sonra 1-0 maç Çevir. Çeyrek finale kadar adım, bir tesadüf olamaz. Ben ligde lider olduğunu biliyorum. Gerçekten Galatasaray topluluğu başarısını bu sezon tebrik etmek istiyorum. Onlara sonraki turda başarılar diliyoruz.

Ben John gol izledi. O zeki bir oyuncu. Ben Türkiye'de boş lig görünüyor biliyorum. CANLI SKORLAR Oyunun kalitesi ve istihbarat tartışmak gerek yoktur Şampiyonlar Ligi'nde 8 gol kaydetti Eğer oyuncuya saldıran acaba. Eminim Avrupa ve her scoutlar followed zamanlarda birçok tarafından hazırlanan raporlarda sunulan kim hepimiz duyuyorum. Bu pozisyonda Bavyera eksikliği varsa, yıldızlar her zaman dikkate alınmalıdır.

Fenerbahçe Hamit gitmek istemiyorum ..
Bir kişi olarak Hamid kimlik 10th, biz onu bütün arkadaşları onu sevdi, CANLI SKORLAR üniformalı takımları vardı. Ben Schalke karşısında bir kez daha izlemek için onunla gurur oldu. Biz çok yakın Hamit'le, aile danışmanlığı vardı. Evden Bayern bana aile yemeğe davet etti ve her şey için bana teşekkür etti. Bu beni çok etkiledi. Gerçek piyasa, yüz zorluklar onlar çok zamansız yaralanma vardı çünkü. Hamid Ama her zaman sahada yansıtmak için yüzde 100 çabaları kadar. Eğer 3-4 oyuncu herhangi CANLI SKORLAR çalışkan ekibi istiyorsanız, problem yok demektir. Fenerbahçe bizdeyken Hamid çok cazip bir teklif sundu. Aziz Yıldırım ciddiye işini bitirmek için Almanya'ya geldi. Evimiz doğru işlemler yapılır. Ama Hamid o noktaya gitmek istemiyor. Transferi yatağa gitti. Aziz Yıldırım'ın daha iyi biliyorum, ve ilişkimiz hala devam ediyor.

Fatih Terim'in hayran ..
Ben Sayın Fatih Terim'in hayranım. Yaptığı işi canlı futbol yok olduğunu görünce, onu izliyorum. Bir yedek futbol kulübü, tutku, her hareketi, her ayna Enchanted Anılar duygu önünde duran Dönem çalışmaları, samimi ve içten. Bildiğim kadarıyla onlar samimi ve inandırıcı antrenörler, takımlar bu özellikler, oyuncular ve alanında tanınan gibi. Bu başarısının nedenlerinden biri güçlü olmasıdır. CANLI SKORLAR Saygılarımızla, tüm kalbimle, sana söylüyorum, ben büyük bir zevk, Bay terimi ile bakıyorlar. O ve ekibi size başarılar diliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder